Služby

Design

YOUR VISION je specialistou na kreativu, grafický design. Můžete se spolehnout na originální a kreativní řešení vaší Corporate identity, web designu, architektury prodejních prostor, ale i kompletních pre-press služeb. Všechny tyto služby nabízí a poskytuje naše grafické studio ve spolupráci s externími spolupracovníky – specialisty, nejen z České republiky.

Print

YOUR VISION zajišťuje pro klienty kompletní tištěný servis od jedné vizitky, po periodické, nebo speciální typy tisku. Jsme připraveni Vám zajistit ty nejlepší ceny pro všechny typy printové produkce, zejména pro – ofsetový tisk (archový i rotační) – reklamní potisk (tampoprint, sítotisk) – digitální a velkoplošný tisk a v neposlední řadě i všechny post-printové služby jako knihařské zpracování, výseky, kartonáž, balení, skládání, vkládání, vlepování, personifikaci, obálkování apod.

Reklama

YOUR VISION zajišťuje návrh a výrobu světelné reklamy na bázi LED svítidel (led boxy, nápisy, totemy, vitríny – pro indoor i outdoor použití), dále pronájem a polep reklamních ploch, například lékáren. Společnost YOUR VISION zajišťuje také prostor v různých médiích, jako je televize, rádio anebo tištěná média, jako jsou časopisy, noviny, nebo jiné tiskoviny.

Gifts

YOUR VISION je zprostředkovatelem široké nabídky reklamních a dárkových předmětů. Klientům přinášíme nejen konzervativní řešení, ale i nové, kreativní, trendové řešení. Samozřejmostí je také zajištění všech typů potisku (tampoprint, sítotisk, flexotisk, laserování, gravírování, UV tisk, slepotisk, nebo vyšívání). V jednotilvých segmentech reklamních předmětů se snažíme optimalizovat cenu pro klienta i porovnáváním cen od našich smluvních dodavatelů domácích zahraničních (Česko, Polsko, Čína).

POS

YOUR VISION zajišťuje kreativu a výrobu téměř všech typů POS nosičů jako například: Pop Up stěny, Roll Up stojany, letáky, plakáty, velkoplošné postery, obrazy, banery z různých typů materiálů, ale i woblery, informační systémy, různé typy nadrozměrných maket (vzduchové matrace , kartonové makety) a také atypické nosiče (balóny, světelné girlandy apod.).


O nás

Agentura YOUR VISION vznikla fúzí menších agentur, se zaměřením na český reklamní trh. Jsme nový líder na trhu s výbornými referencemi a nadstandardními subdodavatelskými vztahy, který  v současnosti své klientele poskytuje full servisové marketingové služby.

Celkově pro naše klienty pracujeme v 7 hlavních oblastech a to:

– Příprava a realizace kongresů, prezentačních stánků a bannerů na klíč

– Grafické a dtp práce

– polygrafická tisk

– digitální tisk (kopírování, malosériová tisk)

– výroba a potisk marketingových předmětů, včetně nákupu a potisku katalogových předmětů zejména z katalogů:

– Zásilková a distribuční činnost, (balení, personalizace, distribuce)

– Tisk a realizace velkoplošné inzerce na lékárnách (výklady)


Kontakt

Generální ředitel

Daniela Haukwitz tel.: + 421 903 707 554

Produkční ředitel

Martin Sliš tel.: +421 903 254 184

Kontaktujte nás

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat přes níže umístněný formulář.

    Kontaktní informace

    YOUR VISION s.r.o.

    Mlýnská 326/13, Trnitá, Brno 602 00

    Tel.: + 421 903 707 554